UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Стажування в Німеччині

Стажировка в Германии

У червні 2015 менеджер комер-ційного відділу Артем Оберемок візьме участь у стажуванні «Fit for Partnership with Germany», яка пройде в м Аахен, Німеччина за підтримки відділу Німецького това-риства міжнародного співробітництва (GIZ).

GIZ веде діяльність у більш ніж 130 країнах світу. У Німеччині суспільство має представництва майже в усіх федеральних землях. По всьому світу в GIZ працюють близько 17.000 співробітників. Обсяг послуг, що надаються (1,9 млрд. Євро) підтверджує, що товариство міжнародного співробітництва блискуче підготовлено до майбутнього

Відділ BMWi-Managerfortbildungsprogramm (Програма Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини з підготовки управлінських кадрів) організовує програми для молодих управлінців з України, Республіки Казахстан, Молдови та Білорусі, Росії, Китаю, В'єтнаму, Індії та інших країн.

Дане стажування не тільки підвищить кваліфікацію менеджера, але ще й дасть підприємству і співробітникові можливість налагодити контакти і встановити співпрацю з підприємствами Німеччини та інших країн Європи і світу.

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua