UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Підводячи підсумки «Книжкового Медвіну»

Подводя итоги «Книжного Медвина»

Компанія Медвін організувала справжнє свято для киян та гостей міста. На 10-й Київський весняний ярмарок «Книжковий Медвін» зібралась велика кількість відвідувачів з усіх куточків нашої країни. Програма заходу була розрахована на всі вікові категорії відвідувачів. Кожен день приніс не тільки багато вражень, але й плідної співпраці з колегами та учасниками.

Представники «Юнісофт» відвідали 2-й день виставки, який співпав з святкуванням Міжнародного Дня Дитячої книги. Особливо запам’яталась презентація нового роману братів Капранових «Забудь-річка» та Велике малювання, організоване незмінним партне-ром видавництвом «Старого Лева».

Наші колеги відмітили, що на поличках можна було знайти безліч книжечок для дітей різного віку. Очі малюків світились від щастя. Погодьтесь, що це найкраща винагорода для організаторів та всіх, хто був залучений до проведення заходу.

Заряджені позитивним настроєм та новими ідеями, колеги «Юнісофт» повернулись до роботи, яку люблять та вкладають частинку своєї душі в кожну надруковану книгу.

 

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua