UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Книжкова фабрика «Юнісофт» завжди відкрита для співпраці

Артем

Наш представник виступив з доповіддю в програмі з налагодження контактів і взаємовигідного економічного співробітництва з підприємствами Німеччини.

19.04.2016 начальник відділу ЗЕД книжкової фабрики «Юнісофт» Артем Миколайович Оберемок взяв участь у прес-конференції, присвяченій програмі підготовки управлінських кадрів Федерального міністерства економіки і технологій Німеччини. Зокрема, його промова була сконцентрована на євроінтеграційних можливостях для бізнесу Харківського регіону. Артем Миколайович поділився власним досвідом проходження стажування «Fit Partnership with Germany» в м. Аахен, Німеччина з 7 червня по 4 липня 2015.

Активність – ось головний напрям, у якому повинні працювати підприємства для досягнення успіху в бізнесі. Завдяки високим показникам продуктивності, в поточному році Харків отримав велику кількість претендентів на проходження стажування за проектом. Учасники також розповіли про освітні програми та можливості для обміну знаннями, підвели підсумки, поділилися напрацюваннями на 2016-2017 роки.

Повний запис прес-конференції доступний за посиланням 

https://www.youtube.com/watch?v=yLwJmUVqqBY

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua