UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Лондонський книжковий ярмарок – більше, ніж просто подія

Лондонская книжная ярмарка – больше, чем просто событиеЗ 12 по 14 квітня 2016 року в Лондоні відбувся 45-й міжнародний книжковий ярмарок The London Book Fair-2016. Виставковий центр «Олімпія», де проходив захід, зустрів наших представників на чолі з директором Олександром Євгеновичем Поповичем, неймовірно тепло і гостинно.

На період проведення ярмарку столиця Великобританії перетворилася у місце, де не тільки гості, а й місцеві жителі, могли ознайомитися з новинками на книжковому ринку. 12 квітня на відкриття виставки приїхали десятки тисяч видавців, компаній та магазинів з 67 країн світу. Ми з радістю скористалися можливістю познайомити відвідувачів з нашою продукцією. Це були книги і журнали, канцелярське приладдя, листівки та багато іншого. Також наші колеги розповіли про перспективи розвитку українського книговидання на міжнародному ринку за участю книжкової фабрики «Юнісофт».

Ярмарки такого рівня допомагають компаніям розповісти про себе, налагодити партнерські відносини, а також значно розширити ринки збуту. Для читачів Лондонський книжковий ярмарок також представляє велику цінність, оскільки тут можна зустріти останні новинки видань з усього світу і познайомитися з тими, хто безпосередньо створює книги.

Підводячи підсумки, можна говорити про те, що кожен відвідувач почерпнув для себе багато цікавої і корисної інформації. Книжкова фабрика «Юнісофт» впевнена, що книги не здадуть свої позиції в боротьбі з цифровими технологіями. Люди як і раніше, отримують задоволення від читання і готові приділяти цьому заняттю багато часу.

Ми ж, зі свого боку, зробимо все можливе, щоб забезпечити Вас, дорогі читачі, цікавою та якісною друкованою продукцією.

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua