UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

З 06.12.2016 по 09.12.2016 робітники «Юнісофт» пройшли стажування в Німеччині

Головна цінність «Юнісофт» - не обладнання, хоча воно і коштує мільйони євро, а люди, з якими ми працюємо. Ми багато вкладаємо в підвищення кваліфікації персоналу, дбаємо про співробітників, не роблячи різниці між топ менеджерами і палітурниками.

С 06.12.2016 по 09.12.2016 рабочие «Юнисофт» прошли стажировку в Германии

Цього року ми запропонували операторам стажування на зарубіжних підприємствах для більшого «розуміння» обладнання і процесів. Наші партнери, німецька компанія «Kolbus», люб’язно погодилась прийняти відвідувачів з України.

«Kolbus» на сьогодні вважається світовим лідером у виробництві устаткування для твердої та м’якої палітурки. Зважаючи на те, що у нас на підприємстві представлене палітурно-брошурувальне обладнання цієї компанії, отриманий досвід обов’язково буде мати позитивний результат для друкарні «Юнісофт».

Стол

В перший день перебування нашим робітникам провели екскурсію на заводі «Kolbus», м. Раден, Німеччина. Це дало змогу побачити повний цикл виробництва палітурного обладнання та вивчити його особливості.

Другий день стажування дав можливість відвідати дві друкарні CUNO CALBE та BÜGE, де нашим колегам показали в роботі найновіші версії друкарських машин KM 600 & BF 530, DA 280.

На завершення подорожі до Німеччини представники «Kolbus» провели незабутню екскурсію Ганновером.

Підсумовуючи трьохденний візит відзначимо, що стажування на підприємствах Німеччини – безцінний досвід не тільки для книжкової фабрики «Юнісофт», але й для саморозвитку кожного робітника.

Дякуємо партнерам за надану можливість та гостинність!

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua