UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Директор підприємства відвідав фабрику Arctic Paper Grycksbo AB в Швеції

Статуетки

Arctic Paper GrycksboAB - найбільший виробник і постачальник крейдованого паперу в усьому світі.

На початку травня керівники українських поліграфічних підприємств були запрошені на фабрику, де щодня виготовляють тонни паперу. Потім продукція надходить до друкарень для виробництва книжкової продукції.

Серед гостей були і наші партнери: «Промснабсервіс» (Вікторія Степаненко, керівник відділу продажів, Олексій Ткаченко, менеджер з продажу) та «Видавництво Старого Лева» (Роман Коник, директор з виробництва).

Директор предприятия посетил фабрику Arctic Paper Grycksbo AB в ШвецииУ програмі поїздки на фабрику були запланована не тільки презентація підприємства та продукції, а й знайомство з особливостями шведської риболовлі на березі озера.

Що характеризує європейських виробників? Перш за все – це висока якість на всіх етапах виробництва. Олександр Попович, директор «Юнісофт», зміг переконатись в цьому на власні очі.

«Основу паперу Arctic Paper складає целюлоза. Залежно від марки паперу, целюлоза поставляється з різних країн світу. Виробництво - ключова складова процесу виготовлення паперу. На сьогодні робота на фабриці максимально автоматизована, в цехах працює не більше 4-х працівників. При цьому рівень шуму в рази нижче у порівнянні з іншими виробничими підприємствами»- ділитися враженнями Олександр Попович.

У чому ж особливості Arctic Paper Grycksbo AB?

1. Постійно проводиться контроль якості паперу, в режимі онлай з використанням найсучаснішого обладнання.

2. Ряд ноу-хау в роботі підприємства дозволяють паперу від Arctic Paper бути одним з кращих за якістю, стабільностю і гарантувати для замовників (серед яких компанії з усього світу) найкращий друк та зовнішній вигляд.

3. Постачання паперу здійснюється як в листах, так і в рулонах. Неабиякий захват у гостей з України викликав папір формату 1295х1700мм!

4. Особлива гордість Arctic Paper Grycksbo AB - низькі показники забруднення навколишнього середовища, що дуже важливо в сучасних умовах. Після проведення переобладнання Arctic Paper Grycksbo AB відмовилася від використання електроенергії на стороні. На сьогодні компанія має свою електростанцію, яка працює на деревинних палетах. А це означає, що викид СО дорівнює 0. Вода надходить з місцевих озер і після використання проходить складний процес очищення. При цьому якість очищеної води не гірше місцевої. На підприємстві працює спеціальний відділ з екології, працівники якого постійно стежать за станом навколишнього середовища. На підприємстві налагоджена зручна система звітності.

 

Коник

Підводячи підсумок поїздки, можемо впевнено говорити, що Швеція - країна, де народжується тільки якісний папір.

Сьогодні «Юнісофт» спільно з виробником та їх представництвом в Україні готує проект по виходу на український ринок нового типу крейдованого паперу (аналог G-print). Уже в червні поточного року ми плануємо презентувати новий продукт для наших українських і зарубіжних замовників. Впевнені, папір від Arctic Paper Grycksbo AB приємно здивує партнерів поєднанням високої якості і конкурентною ціною, а українські видавництва зможуть оцінити всі переваги матеріалу.

http://www.arcticpaper.com/en/ 

 

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua