UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

«Мистецький Арсенал» - найбільша подія в Україні, що об’єднує літературу і мистецтво

Фото 2

З 20 по 24 квітня пройшов VI Міжнародний фестиваль «Кни-жковий Арсенал». Цього року у заході прийняли участь ще більше видавництв, які презентували неймовірну літературу.

Підприємство «Юнісофт» із задово-ленням відвідало «Книжковий Арсенал». Колеги провели ряд зустрічей з перспективними замовниками, поспілкувались з гостями і просто однодумцями. Серед учасників заходу було багато наших партнерів, для яких ми надрукували цілу купу нової продукції. Це Видавництво «Vivat», «Старий Лев» з новинками Стівен та Люсі Гокінґів «Джордж і таємний ключ до Всесвіту», «Це Воргол», Віра Агеєва «Дороги й середохрестя», «Рік у лісі» та багато інших. Літературна агенція "Discursus" привезла читачам Сергія Трохима «1986: Чорнобильські хроніки». Книжковий клуб «КСД» презентував такі книги як «Я Легенда», «Вийди за межі», «Можливо все» і т.д. Видавництво «Час Майстрів» не забуло про самих маленьких читачів та порадувало їх своїми книжечками. Видавництва «Урбіно» та «Книги ХХІ» теж мали що презентувати. І це далеко не повний перелік того, що можна було зустріти на виставці.

П’ятниця 22.04.2016 порадувала зустріччю з Іва́ном Анто́новичем Малко́вичем, українським поетом і видавцем, а також директором видавництва дитячої літератури «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Незмінний партнер «Юнісофт» представив читачам новинку «Гаррі Потер», надруковану на нашому підприємстві. Впевнені, і дорослі, і малі будуть у захваті.

Особливе місце на Арсеналі посідала художня література про мандри та путівники. Кореспондент Укрінформу пропонує читачам такі нові знахідки 2015-2016 років як Антон Фридлянд "Путешествия вместо туризма", Срджан Валяревич "Комо", Ільма  Ракуза «Море Моря», Олег Крук «Албанія. Нова любов на Середземному морі», Андрій Тичина  «Украина. Центр. Юг" и "Украина. Запад. Восток" і т.д. (джерело http://www.ukrinform.ua/rubric-tourism/2004914-knizkovij-arsenal-so-pocitati-novenkogo-mandrivniku.html). Окрім ярмарку, у розважальній програмі пройшли виставки і майстер-класи з ілюстрації, виставка Art Book, майстерня текстового дизайну, друкарські майстерні тощо.

В хорошій компанії час промайнув швидко. Натхненні та сповнені гордістю за свою роботу, колеги повернулись на фабрику щоб продовжити улюблену справу.

http://artarsenal.in.ua/uk/knizhkovij-arsenal/festival-2016

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua