UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Ниткошвейний автомат Aster EL - сучасне рішення для післядрукарських процесів

Механотехника

За підсумками 2016 року та першого півріччя 2017 кількість замовників друкарні значно зросла. Для задоволення запитів наших партнерів необхідно постійно розширювати виробничі можливості.

У «Програму технічного переоснащення підприємства на 2017 рік», затверджену керівництвом фабрики, була включена модернізація ділянки палітурно-брошурувальних операцій.

Післядрукарське обладнання всесвітньо відомого бренду Meccanotecnica, зокрема автоматичні швейні машини лінійки Aster, відмінно зарекомендували себе як в усьому світі, так і на нашому підприємстві. Тому без частки сумнівів ми знову звернулися до надійних партнерів і уклали контракт на покупку ниткошвейного автомату Aster EL.

Астер

Конкурентні переваги обладнання AsterEL:

- високі показники якості роботи і швидкості зшивання блоків;

- простота в обслуговуванні. Для виконання операцій на машині досить присутністості одного оператора. Самонаклад підібраних блоків знаходиться поруч з викладом. Перевагою також є велика місткість завантажувального і приймального пристро-їв.

Девочка- ергономіка, а також наявність тільки однієї передньої кришки, забезпечують простоту в експлуатації і легкий доступ до машини.

- пристрій обрізки автоматично зменшує кінці відрізаних ниток приблизно до10 мм;

-   надзвичайно компактний дизайння;

- надійні електронні компоненти і авто-матизоване управління операціями з 6-дюймовою Машинакольоровою сенсорною панеллю фірми Siemens істотно полегшують роботу обслуговуючого персоналу в процесі виробництва.

- машина оснащена системою оптичного контролю Gigalynx, що виключає брак через непослідовність (неправильної послідовно-сті) зошитів.

- всі операції шиття блоків в машині, в тому числі виведення зошитів з магазину, роз-криття їх посередині, управління процесом шиття і інші процеси контролюються автоматично, без участі оператора.

Бахаева

Технічні характеристики:

• Механічна швидкість (макс.) - 165 цикл./хв.

• Максимальний формат зошита - 320х420 мм.

• Мінімальний формат зошита - 75х150 мм.

• Число відкриттів самонакладу - 2 зверху, 2 знизу.

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua