UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

ВВС Україна оголосила переможців премії «Книга року ВВС-2016»

BBC Україна проводить конкурс «Книга року» вже дванадцятий рік поспіль. 9 грудня 2016 року на церемонії вручення літературної премії "Книга року BBC – 2016" (http://www.bbc.com/ukrainian/features-38253253) що розпочалась о 16.00 годині в готелі «Radisson Blu Podil» за адресою: вул. Братська, 17/19. м. Київ, були підбиті підсумки.

Изображение - 819«Дорослою» книгою-переможцем став роман "Забуття" Тані Маляр-чук, Видавництво Старого Лева, м. Львів. У номінації Дитяча книга року ВВС-2016 обрано книгу Галини Ткачук "Тринадцять історій у темряві", "Темпора", м. Київ.

Голова Європейського департаменту Всесвітньої служби ВВС Артем Лісс зазначив: "Цьогорічний переможець Книги року піднімає дуже важливі проблеми - про пам'ять, про те, як минуле пов'язане з сьогоденням, а також про самоідентифікацію суспільства і людей в ньому... Роман Тані Малярчук "Забуття" посів гідне місце серед блискучих лауреатів нашого конкурсу".

(джерело http://www.bbc.com).

Видавці двох книг-переможців, "Видавницт-во Старого Лева" та "Темпора", матимуть право використовувати логотипи Книги року ВВС у своїх наступних виданнях.

Книжкова фабрика «Юнісофт» щиро вітає партнерів з перемогою! Дякуємо Вам за оригінальні замовлення. Наші спільно створені книги здатні не тільки зацікавлювати аудиторію, а ще й  отримувати високі нагороди. Це прекрасний досвід для того, щоб ще відданіше працювати та просувати українську друковану справу.

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua