UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Майбутнє книги в умовах діджіталізаціі

Будущее книги в условиях диджитализации

В сучасних умовах ринок книг змушений розвиватися і обслуговувати нові тенденції. У найближчі роки все більш важливу роль будуть відігравати швидкість і гнучкість. Це вплине на весь ланцюжок створення цінності, від видавців до книгарень і, звичайно, на поставку паперу. Тому запорукою успіху для компаній  є вибудовування співпраці  по всьому ланцюжку створення цінності.

Книжкова фабрика «UNISOFT» протягом тривалого періоду вибирає концерн StoraEnso як надійного постачальника паперу. Основні види паперу, які використовуються на нашому виробництві, це Creamy, Novel і Lux Cream.

Нагадаємо, що StoraEnso - світовий лідер і експерт у виробництві паперу і картону. Компанія має самий великий на ринку портфель крейдованого книжкового паперу з вмістом деревени або зовсім без неї.

Крім того, широкий асортимент продукції, яка підходить для виготовлення обкладинок і розробляється під складну кінцеву обробку, таку як тиснення, тиснення фольгою і лакування.

Наприкінці літа ми запросили Партнерів і представників видавництв до нас на підприємство щоб обговорити майбутнє друкованої книги в умовах діджіталізаціі. В рамках партнерського семінару StoraEnso і книжкової фабрики «UNISOFT» ми також мали можливість познайомити гостей з матеріалами, на яких працюємо. Після основної дискусії був проведений тестовий друк паперів виробництва концерну StoraEnso таких як Creamy, Novel, Lux Cream, Stella Press. Видавці змогли побачити і порівняти кольори в залежності від виду паперу. Представник головного офісу компанії StoraEnso Paper Oy в Гельсінкі Anne Lagus та українського представництва в Києві Юрій Усенко провели коротке знайомство з основними продуктами, які можуть бути використані в поліграфічному виробництві.

Підводячи підсумок зустрічі, можна з упевненістю говорити про те, що у друкованих книг є майбутнє.

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua