UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

«Книжковий Медвін» готовий до прийому гостей та учасників виставки

Детская киевская весенняя книжная ярмарка 2016 «Книжный Медвин

З 1 по 3 квітня у виставковому залі НСК "Олімпійський" (на території стадіону, за адресою Київ, вул. В.Васильківська, 55) пройде 10-й дитячий весняний ярмарок "Книжковий Медвін". 

Програма заходу включає багато цікавинок:

  • У п’ятницю, 01.03.2016, на відвідувачів чекає презентація авторки видавницт-ва «Зелений пес», новинки на стенді «Ярославів Вал», автограф-сесія Кос-тянтина Грубича (на стенді "Старого Лева") та інше.
  • Субота оголошена Днем дитячої книги. Тож рекомендуємо не засиджуватись вдома тим, хто полюбляє читати.
  • Неділя, 03.03.2016, здивує відвідувачів цікавими зустрічами з письменниками та презентаціями книг, де кожний з відвідувачів знайде для себе багато цікавого. 

Кураторами культурної програми виступають Брати Капранови.

Представників «Юнісофт» також можна буде зустріти на ярмарку. По поверненню ми обіцяємо поділиться з нашими читача враженнями і цікавою інформацією. Серед учасників «Книжкового Медвіну» наші незмінні партнери: Бурда-Україна, Видавництво Старого Лева, Грані-Т, Книги-XXI, мистецька агенція «Наш формат», видавництва «Наш час», «Фонтан казок» та «Час майстрів».

Окрім того, «Старий Лев» запрошує всіх бажаючих прийняти участь у Великому малюванні з видавництвом. Протягом дня на вас чекають нон-стоп майстер-класи від «Майстерня КвіГлі». Ознайомитись більш детально з програмою фестивалю можна за посиланням

http://www.medvin.kiev.ua/index.php/exhibitions/books

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua