UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

У День Захисту дітей підприємство «Юнісофт» дарує малятам радість

Изображение - 955Найбільша цінність в світі - посмішка дитини. Заради неї дорослі готові робити вчинки  та ламати стереотипи. Але не всім діткам пощастило, і вони виховуються в сім'ях. Саме ця категорія дітей найбільше потребує уваги і нашої допомоги.

Підприємство «Юнісофт» з моменту свого заснування допомагає дитячим установам. В цьому році ми вже неодноразово розповідали і пропонували партнерам брати активну участь в подібних заходах. Напередодні свята, Дня захисту дітей, представники «Юнісофт» вирушили в Обласний дитячий будинок № 3 в м. Харків, за адресою вул. Амосова, 44.

Тут знаходяться сто дітей віком від 2-х місяців до 6 років. Книги, папір для малювання, орігамі, предмети особистої гігієни і, звичайно ж, солодощі. Сьогодні в світі на сто дитячих посмішок стало більше. І ми щасливі, що маємо можливість подарувати такі необхідні позитивні емоції.

Коли допомагаєш просто, тому що так відчуваєш, то оточуючі обов'язково підуть за твоїми ідеями. Пропонуючи людям приєднуватись до добрих вчинків, ми робимо цей світ краще.

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua