UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Форум Видавців 2017 - нові перспективи для підприємства

МыТрадиційно, у вересні, у Львові проходить наймасштабніший захід в галузі книговидання і книгорозповсюдження - Форум Видавців. Наше підприємство є постійним учасником виставки. В цьому році ми також представили Юнісофт на стенді.

За підсумками 2016, першого півріччя 2017 року друкарня «Юнісофт» запустила ряд нових проектів. Форум Видавців дав нам можливість не тільки зустрітися з надійними партнерами, а й презентувати нові напрямки такі як виготовлення упаковки преміум класу, послуги з виготовлення продукції з круглений блоком і кришкою та багато іншого.

Наш ФорматФормат заходу якнайкраще сприяв тому, щоб провести ряд зустрічей, обговорити проекти на майбутнє і обмінятися ідеями. Серед приємних несподіванок – наші замовники отримали сертифікат на послуги підприємст-ва. Сподіваємося, Форум Видавців 2017 стане новою точкою звіту для плідної співпраці та виготовлення ще більшої кіль-кості якісних і незвичайних книг.

 

Форум Издателей 2017 – новые перспективы для предприятия

Фокусною темою в цьому році організатори вибрали "Точку творення". "Форум спочатку був місцем, де створювалося щось нове: книги і видавці, тексти і автори, цінності і змісти", - пояснює президент фестивалю Олександра Коваль. Форум 2017 створив багато нових форматів і в проведенні традиційних акцій, і в залученні нових проектів.

 

книгиКращими книгами року в різних номінаціях стали:

Український non-fiction. Тимур Ворона "Стартап на мільйон. Як українці заробляють на технологіях" (Видавництво «Vivat» https://vivat-book.com.ua/). Книга була виготовлена ​​з кругленим блоком та кришкою - один з нових напрямків роботи друкарні «Юнісофт».

Література для дітей у віці від 0 до 9. Оксана Була "Зубр шукає гніздо", за проникливе розуміння світу маленьких читачів (Видавництво Старого Лева https://starylev.com.ua/)

Література для дітей у віці від 10 до 12. Ульф Старк "Маленька книжка про любов", за виховання любов'ю (Видавництво Старого Лева https://starylev.com.ua/)

Фасади

 

Нагороду отримали також наші партнери Видавництво «АССА» в номінації Найкраща книга Форуму-2017 і наша спільна робота «Фасади. Харків», Максим Розенфельд.

 http://www.acca.ua/

 

 

Висловлюємо слова привітання партнерам і гордості за українське книговидання!

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua