UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Стажування в Німеччині

Вручение сертификата об участии в программе Manager Training Programme of the German Federal Ministry for Economic Affairs and Energy with Ukraine

З 09.04.2016 по 06.05.2016 Начальник комерційного відділу Книжкової фабрики «Юнісофт» Михайло Валерійович Хрипак проходив стажування в освітньому центрі Deutsche Management Akademie Niedersachsen за програмою «Fit for partnership with Germany», м Целле, Німеччина.

Академія здійснює підготовку керівників підприємств і фахівців із зовнішньо-економічної діяльності для ведення бізнесу на міжнародних ринках, тим самим закладаючи фундамент для нових ділових контактів і спільних підприємств між Україною та країнами Європейського союзу.

«Наша мета - успішний розвиток Вашого бізнесу за допомогою підвищення квалі-фікації і розвитку кооперації. Наш досвід - запорука Вашого успіху. Ми проводимо курси з підвищення кваліфікації працівників підприємств...» (джерело http://ru.dman.de/die-akademie/)

Стажировка в ГерманииКнижкова фабрика «Юнісофт» є постійним партнером програми «Fit for partnership with Germany», яка ініціюється і фінансується Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини.

ЇЇ основна мета - це розвиток підпри-ємництва, підтримка бізнесу, введення нових технологій в економіку України і Німеччини.

Активна участь компанії «Юнісофт» в освітніх програмах дозволяє значно розширити географію своєї присутності не тільки на ринку Німеччини, а й в інших країнах, які потребують надійного партнера і готові запропонувати виробництво друкованої продукції з гарантованим результатом.

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua