UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Drupa 2016 - наймасштабніша виставка друкованої, поліграфічної та паперової продукції

Наші представники на чолі з директором Олександром Поповичем провели ряд плідних зустрічей з партнерами, розповіли про можливості друкарні «Юнісофт» і обмінялися досвідом успішної роботи на ринку поліграфічних послуг.

З 31.05.2016 по 10.06.2016 в м. Дюссельдорф, Німеччина, проходить 16-та Міжнародна виставка поліграфічної, паперової та пакувальної проми-словості. Протягом п'яти днів (з 01.06.2016 по 05.06.2016) представники підприємства «Юнісофт» не переставали захоплюватися масштабами заходу. Ми відвідали стенди і зустрілися з представниками таких великих компаній як Manroland, Кolbus, КBA, Meccanotecnica, Renz GmbH, Hunkeler AG та ін. Лідери ринку з виробництва обладнання для твердої та м'якої палітурки представили нові машини, які дозволять вивести друк книг ще на більш високий рівень. Набутий досвід і знання разом з рекомендаціями партнерів дають можливість книжковій фабриці «Юнісофт» впроваджувати передові технології і використовувати сучасне друкарське обладнання в своїй роботі.

Головною новиною виставки стала зміна формату. Організатори врахували, що темпи розвитку друкованих технологій значно прискорюються та скоротили час між сесіями. З цього року Міжнародна виставка Drupa переходить на трирічний формат.

Невозможно просто протий мимо...

Як тільки потрапляєш в Дюссельдорф, складно не закохатися в це місто. Виставковий центр, парки, пам'ятники, неймовірна архітектура - і цей список можна продовжувати до нескінченності. Ми щасливі від того, що представникам книжкової фабрики «Юнісофт» вдалося побачити і сфотографувати цю красу.
Ресторан

Messe Dusseldorf - це не тільки формальні зустрічі на стендах, піджаки і краватки, бесіди про поліграфію і обладнання. Головними показниками успішної роботи ми вважаємо як високий професіоналізм, так і теплі взаємини, а також можливість залишатися самими собою. Погодьтеся, неможливо бути в Німеччині і не спробувати відомі на весь світ напої. Тому вечір 02.06.2016 ми провели у відмінній компанії в ресторані Шумахер Алт з представником Колбус. Нам вдалося не тільки обговорити партнерські проекти, а й знайти нових друзів.

Незважаючи на великий обсяг інформації, втому та щільний графік зустрічей, позитивні емоції переповнюють. Ми зробили навіть трошки більше, ніж планували. Тепер поспішаємо поділитися інформацією з колегами, щоб втілити нові ідеї і надрукувати ще більше цікавої літератури.

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua