UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

«Освітній форум  Київ-Харків-Львів 2016» в Харкові

«Образовательный форум Киев-Харьков-Львов 2016» в Харькове

02.03.2016 року Олександр Євгенович Попович, директор книжкової фабрики «Юнісофт», взяв участь у Освітньому форумі 2016 року, який пройшов у Харківському національному університеті радіоелектроніки (ХНУРЕ).

Виступ керiвника стосувався кадрового забезпечення пiдприємства, а також можливостей  фабрики для пiдготовки спецiалiстiв та пiдвищення їх кваліфікації: «Ми готовi приймати студентiв для проходження практики, пiдтримувати матерiально профiльнi учбовi заклади, сплачувати за курси пiдвищення кваліфікаційного рiвня своїх спiвробiтникiв. Книжкова фабрика постiйно проводить екскурсiї для школярiв з метою популяризації робiтничих професiй».

Подібний захід у галузі освіти проводиться вперше. Його головна мета – активізація співпраці між усіма учасниками, серед яких керівники навчальних закладів, представники державного апарату управління освітньою системою та бізнесу, який виступає споживачем кадрiв. В холі учбового закладу  пройшла виставка стендових презентацій «Ярмарок ідей», на якій різні видавництва, представники міжнародних освітніх програм, приватні та громадські організації презентували свої можливості. Всі відвідувачі змогли ознайомитись з їх діяльністю.

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua