UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Книги, надруковані на фабриці «Юнісофт», увійшли до списку топ-десятки найбільш продаваної літератури українського видавництва «KСД»

Газета «Факты и комментарии» (http://fakty.ua/) опублікувала список десяти книг, які українці купують найбільше. Серед них половину склала продукція, надрукована на підприємстві «Юнісофт».

  1. Регіна Бретт «Бог ніколи не моргає. 50 уроків, які змінять твоє життя». Книга випромінює добро та мудрість. З іншого боку, емоційність, з якою авторка викладала власні роздуми про життя матері-одиначки, змусить читачів замислитися над своїм життям, зробити його кращим. Головна ідея, яку переслідує Регіна Бретт, це допомогти читачеві знайти й утримати своє власне щастя.
  2. Ерік Берн «Ігри, у які грають люди». Світовий бестселер із психології стосунків дозволить читачеві провести аналіз вчинків та зробити висновки у своїй поведінці. Кожен з нас веде свою гру. Найголовніше, при цьому, не втратити своє обличчя.
  3. Регіна Бретт «Будь дивом: 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим». Ця книжка про те, що кожен із нас творить свою долю сам. Неймовірні історії звичайних людей покликані допомогти читачеві подолати життєві негаразди та стати на правильний шлях. Якщо кожен із нас «стане дивом» для самого себе, буде працювати над собою, то неможливе обов’язково стане можливим.
  4. Богдан Логвиненко «Saint Porno. Історія про кіно і тіло». Це книга-виклик, книга-провокація. Про це не говорять в голос, але більшість обговорює в близькому колі знайомих. Інтернет переповнений інформацією про «це» І це - порно. Автор відкриває потаємні особливості процесу створення «кіно», руйнує сформовані в суспільстві стереотипи та обґрунтовує свою думку.
  5. Пола Гоукінз «Дівчина у потягу». Якщо Ви ще не встигли придбати бестселер Поли Гоукінз «Дівчина у потягу» радимо поспішити. Книгою відомої британки захоплюється весь світ. 320 сторінок неймовірного сюжету розкривають усі потаємні закутки сімейного життя… Роман протримався 20 тижнів на першій сходинці продажів у Великобританії, що стало абсолютним рекордом книговидання. Книгу було перекладено багатьма мовами, зокрема французькою, італійською, іспанською, португальською, турецькою, російською та українською.

Книжкова фабрика «Юнісофт» дякує «Клубу сімейного дозвілля» за можливість бути частиною цих цікавих, та не схожих одна на одну, історій. Ми доклали максимум зусиль, залучили наше найкраще обладнання та фахівців для того, щоб українці змогли не тільки захоплюватись текстом, а й відчути справжнє задоволення від зовнішнього вигляду книг. Приємного читання! http://www.bookclub.ua/

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua