UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Підводимо підсумки роботи книжкової фабрики «Юнісофт» за першу половину 2016 року

Ми надрукували продукцію для таких видавництв як:

Видавництво «АллатРа» http://allatra.com.ua/ , «Школа» http://schoolbook.com.ua/ , «ВСЛ» http://starylev.com.ua/ , «Дискурсус» http://www.discursus.com.ua/, «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» http://ababahalamaha.com.ua/, «КСД» http://www.bookclub.ua/, «Урбіно» http://urbino.com.ua/, «Віват» http://vivat-book.com.ua/, «Фабула» http://fabulabook.com/,  «Фонтан казок» http://fontan-book.com/, «Ирбис Комиксы» http://irbis-comics.com.ua/,  «Komubook» та інших.

1Важливою подією для підприємства стала міжнародна виставка Drupa в Німеччині. Після повернення ми уклали взаємовигідні контракти на покупку устаткування з партнерами з Туреччини, Німеччини та Італії. Впевнені, що нове обладнання дозволить нам реалізувати потенціал друкарні і забезпечити замовників ще більш якісною продукцією. Також «Юнісофт» працює над можливістю закупівлі витратних матеріалів з Європи що, в свою чергу, підвищить конкурентоспроможність нашої дру-кованої продукції за межами України.

На шляху до освоєння міжнародного ринку типографія дає можливість співробітникам вчитись і розвиватись. Адже хороший кадровий склад - запорука успіху сучасного підприємства.

2Книжкова фабрика «Юнісофт» готова здійснювати підготовку фахівців із зовнішньоекономічної діяльності для ведення бізнесу на міжнародних ринках, тим самим закладаючи фундамент для нових ділових контактів і спільних підприємств між Україною та країнами Європейського Союзу. Для реалізації проектів з 09.04.2016 по 06.05.2016 Начальник комерційного відділу пройшов стажування в Німеччині в освітньому центрі Deutsche Management Akademie Niedersachsen за програмою «Fit for partnership with Germany», м. Целле. Також в квітні (з 12.04.2016 по 14.04.2016) колеги на чолі з директором Олександром Поповичем відвідали Лондонський книжки ярмарок, де мали можливість розповісти про друкарню «Юнісофт» і представити зразки нашої продукції.

Англійське видавництво Bloomsbury Publishing (http://www.bloomsbury.com/uk/), що випустило всі сім частин саги про Гаррі Поттера, високо оцінило українське ілюстрована видання «Гаррі Поттер та філософський камінь». Книга була надрукована на фабриці «Юнісофт» для видавництва А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА.

Фахівцями Кредитно-рейтингового агентства Антарес було проведено дослідження кредитоспроможності книжкою фабрики «Юнісофт». Це означає, що ми успішно пройшли випробування і підтвердили високу міжнародну репутацію ПП «Юнісофт».

3Вересень 2016 року для 16-ти працівників нашого підприємства став важливим етапом - їхні діти пішли в перший клас. Колектив фабрики вітає першокласників та їх батьків, бажає нових відкриттів, яскравого і цікавого шкільного життя, щоб кожна дитина знайшла в особі своїх вчителів і однокласників справжніх друзів та однодумців.

 

 

 

4За підсумками роботи підприємства за 8 місяців (з 01.01.2016 по 01.09.2016) маємо такі показники:

• більше 110млн. лист./відбитків надрукованої продукції;

• було виготовлено понад 14 млн. книжкової продукції;

• з яких 6,5 млн. склали книги в твердій палітурці.

 

Абсолютним рекордом друкарні (за останні кілька років) є кількість замовників. Станом на початок вересня ми маємо 201-го контрагента. Серед них не тільки українські компанії, але і закордонні видавництва (Англія, Німеччина, Греція, Словаччина, Австрія, Чехія).

Плани на майбутнє

Показником успішної роботи підприємства є не тільки вихід нових книг на звороті з технічними даними «Надруковано на ПП« Юнісофт».

Активна позиція, пошук нових ринків збуту друкованої продукції, надання можливості для підвищення кваліфікації своїм співробітникам - і це далеко не повний перелік того, що ми можемо запропонувати для реалізації на друге півріччя. До кінця 2016 ми маємо намір:

  • відвідати Форум видавців (15.09.2016 - 18.09.2016, м Львів, стенд № 401);
  • взяти участь у Франкфуртському книжковому ярмарку, м Франкрурт-на-Майні, Німеччина (19.10.2016 - 23.10.2016, Frankfurt Book Fair: павільйон 4.0, стенд H75);
  • реалізувати новий проект з просування компанії (вересень-жовтень 2016);
  • заплановане стажування операторів для навчання на обладнанні DA, компанія Kolbus, Німеччина (жовтень 2016);
  • оновити друкарське обладнання. Машини, придбані в Туреччині, Німеччині та Італії, будуть встановлені на підприємстві в жовтні-листопаді поточного року;
  • організувати корпоративний захід з колективом;
  • і, звичайно, надрукувати багато нової продукції для Замовників і читачів.
© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua