UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Франкфуртський книжковий ярмарок очима представників друкарні «Юнісофт»

Найбільший у світі книжковий ярмарок Frankfurter Buchmesse зібрав більш ніж 7000 учасників зі 100 країн світу. Вже стало доброю традицією для друкарні «Юнісофт» приймати участь у європейських заходах високого рівня.

2016 рік - час змін та активного розвитку нашого підприємства на міжнародному ринку. Ми оновлюємо друкарське обладнання, пропонуємо нові рішення для виготовлення продукції та знаходимось у постійному пошуку Замовників не тільки в Україні, але і за кордоном.

Frankfurter Buchmesse – місце, де кожного року збираються професіонали галузі. Захід дає можливість активно просувати український друкарський бізнес на європейські простори та підвищувати конкурентоспроможність книжкової продукції.

Франкфуртская книжная ярмарка глазами представителей типографии «Юнисофт»Україна на Франкфуртському книжковому ярмарку цього року відзначена у декількох номінаціях:

  • «Global Illustration Award» (кращі ілюстації та обкладинки) – Перше нагородження і першу перемогу отримала новинка, надрукована на фабриці «Юнісофт», «Джордж і таємний ключ до Всесвіту» Люсі та Стівена Гокінґів на замовлення Видавництва Старого Лева;
  • «Stiftung Buchkunst» (зібрання найкрасивіших книг з усього світу). До колекції увійшла книга «Шептицький від А до Я», Видавництва Старого Лева;
  • каталог «The White Ravens».  Нагороду отримали дві українські книжки: «Хто росте у парку» (Видавництво Старого Лева) та «Вітер з-під сонця» (Фонтан казок)

Загалом відзначили дев’ять українських видань, п’ять із них – робота Видавництва Старого Лева, решта видавництв “Основи”, “Фонтан казок”, “Родовід” та “Астра”( Джерело

http://blog.yakaboo.ua/devyat-ukrayinskyx-knyg-vidznachyly-na-najbilshomu-knyzhkovomu-yarmarku-svitu-u-frankfurti/)

СтендСтенд «Юнісофт» цього року виглядав оновленим. Зміна фірмового стилю мала на меті ще більше привернути увагу європейських клієнті до нашого підприємства. Приємною несподіванкою (судячи з відгуків) для Замовників стала демонстрація нашого нового каталогу з сучасними дизайнерськими рішеннями та функціональними елементами. Зразки матеріалів, післядрукарських операцій та видів палітурки дозволяють наглядно оцінити можливості друкарні. Високу якість роботи «Юнісофт» також показала друкована продукція (книги і журнали, канцелярське приладдя, книжки-картонки, водні розмальовки та багато іншого), привезена з України,  на стенді H75 у павільйоні 4.0.

МарчеллоКнижкова фабрика «Юнісофт» висловлює вдячність українським та іноземним партнерам, для яких ми друкували книжки, та всім учасникам виставки за плідне спілкування. Запрошуємо європейські видавництва до співпраці та сподіваємося продовжити роботу вже над спільними проектами.

Менеджери друкарні «Юнісофт» завжди готові надати вичерпну інформацію щодо виготовлення продукції, типів витратних матеріалів та наявності сертифікатів, вартості послуг та умов поставки. 

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua