UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Підбиваючи підсумки Франкфуртської виставки 2015

З 14 по 18 жовтня у Франкфурті-на-Майні пройшов найбільший у світі книжковий ярмарок Frankfurter Buchmesse: більш 7000 учасників з більш ніж 100 країн світу. Почесною країною-гостем стала Індонезія.

discussion-unisoft-greece

Протягом 2014-2015 р ми почали активно працювати з європейськими замовниками з Німеччини, Греції, Австрії та Чехії.

Для більш плідного спілкування зі старими замовниками та пошуку нових цьогоріч книжкова фабрика «Юнісофт» представила свій стенд на Frankfurter Buchmesse.

happy-meeting

Ми були дуже раді особистій зустрічі з клієнтами на нашому стенді, оскільки змогли продемонструвати їм свої новинки, такі як: круглені куточки на твердій палітурці, водні розмальовки та книжки-картонки з клапанами.

showing-books

Дуже приємно, що наш стенд привертав увагу відвідувачів з усього світу.

Ми з радістю скористалися можливістю познайомити потенційних клієнтів зі своїми виробничими можливостями і показати високу якість нашої продукції: книг і журналів, канцелярського приладдя та книжок-картонок.

handshaking-unisoft-customer

Сердечно дякуємо містеру Б. Брінку, старшому експерту компанії SES, за те, що зміг приїхати і надати неоціненну допомогу в спілкуванні з клієнтами.

Також ми дякуємо всім учасникам виставки за плідне спілкування і сподіваємося продовжити роботу вже над спільними проектами.

brink
© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua