UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Frankfurter Buchmesse 2017 – більше, ніж книжкова виставка

3

З 11 по 15 жовтня 2017 року у Франкфурт-на-Майні відділ ЗЕД друкарні «Юнісофт» вже котрий рік поспіль представляє наше підприємство та український друкарський бізнес.

Frankfurter Buchmesse – місце, де кожного року збираються професіонали галузі. Насичений графік зустрічей з партнерами, безліч відвідувачів та неймовірна кількість цікавої друкованої продукції. А ще - зовсім інший темп заходу та сприйняття України як гідного партнера, та зокрема друкар-ні «Юнісофт», на європейських теренах - так можна декількома словами описати наші враження від виставки в цьому році!

 

1

Frankfurter Buchmesse 2017 дозволила нам розповісти про інноваційні напрямки роботи «Юнісофт» замовникам з Європи. Сьогодні ми можемо запропонувати:

• привабливі і конкурентоспроможні ціни на всі види робіт;

• використання високоякісних сертифікова-них матеріалів для виробництва книг, пакува-ння преміум класу тощо;

• швидкі терміни виготовлення та достав-ку готової продукції.

Frankfurter Buchmesse 2017 - больше, чем книжная выставка

Неможливо передати словами захват, коли європейські компанії з цікавістю розглядають нашу друковану продукцію та говорять про високу якість українських книжок!

Друкарня «Юнісофт» активно працює на міжнародну репутацію та імідж. Ми оновлюємо друкарське обладнання, купуємо якісні витратні матеріали в Європі і постійно прагнемо підвищити якість друкованої продукції.

 

2

 

Впевнені, що проекти, які ми обговорили з існуючими та новими замовниками на Франкфуртському книжковому ярмар-ку, дадуть нам позитивний результат в майбутньому! 

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua