UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Наше підприємство успішно пройшло сертифікацію системи управління ланцюжком поставок за схемою FSC®

FSC® (Forest Stewardship Council®) (Лісова опікунська рада) є добровільною незалежною системою міжнародної сертифікації лісів, принципами якої є сприяння екологічно відповідального, соціально орієнтованого та економічно сталого лісокористування та управління світовими лісовими ресурсами, що дозволяє зберегти ліси нашої планети. Наш сертифікат набув чинності з 01 лютого 2017 року та діє до 31 січня 2022 року. Код ліцензії FSC® FSC-C133979.

СертификатСертифікація FSC (сертифікат SGC-COC-010946) гарантує, що паперова сировина і матеріали, які книжкова фабрика «Юнісофт» використовує для виробництва, має легальне походження. Сертифікована деревина відстежується від лісосіки до кінцевого споживача і дозволяє останньому переконатися, що продукція походить з відповідально керованих лісів.

Примітно, що в Європі та Америці покупець, перш ніж придбати деревину або товар з неї, шукає на ньому знак FSC (http://info.fsc.org/). Якщо говорити більш зрозумілою мовою, то знак FSC на нашій продукції - це показник того, що паперова сировина, з якої виготовлена книга, походить з лісу, в якому ведеться екологічно і соціально відповідальне лісове господарство. Всього у світі сертифіковано понад 182 млн. гектарів лісів і видано понад 28 тис. Сертифікатів.

Орієнтація на європейські стандарти дозволяє друкарні «Юнісофт» впевнено заявляти про високу якість друкованої продукції, що випускається кожного дня.

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua