UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Німецька служба старших експертів (SES) відкриває нові можливості для підприємств і друкарень у всьому світі, залучаючи німецьких фахівців в якості експертів-консультантів

3

Старший експерт компанії SES в області технологій друку Бернхард Брінк (Bernhard Brink) двічі відвідав книжкову фабрику «Юнісофт».

Його візити дозволили нашому підприємству звернути увагу на недоліки виробничого процесу і провести ефективну роботу по їх усуненню.

Сьогодні Берхард Брінк (Bernhard Brink) є також хорошим другом книжкової фабрики «Юнісофт». Ми із задоволенням підтримуємо стосунки і ділимося останніми новинами.

1

Служба старших експертів досить ефективно працює по всьому світу. Як приклад Містер Брінк розповів нам про свою поїздку на невелику друкарню в Лаосі (це держава в Південно-Східній Азії зі столицею В'єнтьян). Мета його візиту - збір інформації та видача рекомендацій щодо вдосконалення виробничого процесу на підприємстві, а також надання практичної допомоги щодо введення нових стандартів, вирішення технічних, організаційних та інших завдань. Як зазначає сам Містер Брінк «...видавництво використовує досить сучасне друкарське обладнання (CTP/Creo). Так що я міг дати тільки деякі рекомендації на майбутнє...»

Ми впевнені, що багаторічний досвід і знання Старшого Експерта дозволять підвищити кваліфікацію колег по професії не тільки у нас в країні, але і в інших друкарнях світу.


© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua