UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Книжкова фабрика «Юнісофт» підкорює нові ринки

Класс

Ось і закінчилася відрядження до Великобританії. Позитивні емоції переповнюють. І не тільки від того, що зустріч з партнерами пройшла на високому рівні. Ми ще раз переконалися в тому, що рухаємося в правильному напрямку.

Колеги ретельно планували зустріч, підготували наші кращі зразки друкованої продукції та гарний настрій. З таким багажем знань і умінь було приємно спілкуватися з однодумцями, зацікавленими в перспективному співробітництві.

Директор книжкової фабрики «Юнісофт» Олександр Попович та начальник відділу ЗЕД Артем Оберемок зустрілись з першими особами компанії, в тому числі з директором французького представництва. Партнери провели колегам цікаву екскурсію, поділилися досвідом та побажаннями для реалізації нових проектів.
Безумовно, нам є ще над чим працювати. Попереду довгий і складний шлях. Але, кожен крок неодмінно наближає нас до мети. А це вже, свого роду, перемога. Друкарня «Юнісофт» не зупиняється на досягнутому. Адже якщо віриш в те, що робиш, обов'язково отримаєш бажаний результат.
Дякуємо всім, хто провів з нами час. Це безцінний досвід для розвитку підприємства, а також для кожного з працівників. Разом ми одна команда, якій під силу подолати будь-які труднощі.

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua