UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

На «Юнісофті» винайшли та запатентували спосіб гарячого тиснення фольгою

Патент

Задачею цієї корисної моделі є отримання способу, який дозволяє досягати об'ємного тиснення на великих площинах паперу, шкіри, штучної шкіри тощо, а також досягати багаторівневого об'ємного тиснення. З 25 жовтня 2016 року підприємство отримало всі права на винахід. В листопаді прийшов офіційний документ – «Патент на корисну модель № 111118 – Спосіб гарячого тиснення фольгою».

Винахідник: менеджер зі збуту підприємства «Юнісофт» Артьомова Олена Сергіївна

Корисна модель дозволяє вирішити задачу об'ємного гарячого тиснення фольгою. Дана задача є актуальною, так як об'ємне тиснення різних типів все частіше використовується для виготовлення упаковки, суперобкладинок для книг і т.д. Таким способом можна отримати об'ємне тиснення великих розмірів, багаторівневе об'ємне тиснення, наприклад тиснення осіб, архітектурних композицій, тварин.

Заявлений спосіб дозволяє отримати якісне об'ємне зображення на поверхні виробів шляхом об'ємного тиснення фольгою, та в умовах зростаючої потреби ринку в різноманітних поліграфічних виробах з ефектними об'ємними декоративними зображеннями є досить актуальним. Тиснення фольгою робить упаковку більш яскравою і помітною, надає їй більшу об'ємність, чого не можна досягти тільки поєднанням фарб. 

Гарри

Прикладом застосування способу гарячого тиснення фольгою є відома книга «Гаррі Потер і філософський камінь», Дж. К. Ролінг, виготовлена на книжковій фабриці «Юнісофт» для видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА».

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua