UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Підприємство «Юнісофт» придбало нове обладнання

Для реалізації нових проектів вкрай необхідне постійне переоснащення та оновлення обладнання, в тому числі друкарських машин. Саме тому керівництвом фабрики «Юнісофт» була узгоджена "Програма технічного переоснащення підприємства на 2017 рік", яка реалізувалася у ряд взаємовигідних контрактів на придбання європейського обладнання. Постійна модернізація поліграфічних друкарських машин здійснюється за участю таких відомих брендів як: KBA, Kolbus, Mechanotehnika, Renz та інших.

1

 

Парк обладнання на підприємстві «Юнісофт» поповнила високопродуктивна листова офсетна друкарська машина KBA Rapida 106-4 SIS FAPC-QCC.

Ми раді повідомити нашим замовникам, що дане обладнання введено в експлуатацію і успішно виконує заявлений обсяг робіт.

 

2

Основні переваги нашої машини:

- ми реально працюємо на швидкості друку - 16000 відб./год.;

- час налаштування машини на замовлення займає не більше 10-15 хвилин;

- машина має опцію Video register (автоматична приводка), що дозволяє після першого відбитка поєднувати зображення в повністю автоматичному режимі;

Изображение - 1012- система Quali Tronic, яка дозволяє забезпечити відсутність різнотону у накладі за рахунок відео камер (датчиків), встановлених після друкарських секцій. Датчики сканують кожен друкований аркуш і порівнюють його з еталоном. Дана система регулює накат фарби і забезпечує ідентичність всіх відбитків у накладі в автоматичному режимі.

 

6


KBA Rapida 106-4 (виробництва Koenig & Bauer AG) повністю відповідає вимогам інноваційних друкарських технологій.

Устаткування дозволяє підприємству «Юнісофт» не тільки підвищити показники продуктивності, а й значно економити часові ресурси.

Для друку використовується широкий асортимент матеріалі: від тонкого паперу до товстого картону.

 

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua