UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Львів – місто літератури Юнеско

Львов - город литературы Юнеско

Львівська міська рада нарешті затвердила програму «Львів – місто літератури». Нагадаємо, що 11.12.2015 року культурна столиця отримала визнання у мережі творчих міст ЮНЕСКО та статус «Міста літератури» до 2020 року (джерело: Zaxid.net).

Інформація дуже цінна й для підприємства «Юнісофт», оскільки ми тісно співпрацюємо з нашими західними партнерами. На офіційному рівні стало зрозуміло, що Україна зможе достойно представити свої літературні набутки світовій спільноті. 

З моменту подання першої заявки пройшло трохи більше двох років. За цей час столиця Галичини виправила всі недоліки, які стосувались, в першу чергу, відсутності визначних літературних заходів. Зауважимо, що такі міста як Дублін, Единбург, Норвіч, Мельбурн та Краків (котрі в минулому вже отримували титул «Місто літератури ЮНЕСКО») підтримали заявку Львова, і таким чином посприяли інтеграції української літератури на міжнародний рівень.

Зі своєї сторони, книжкова фабрика «Юнісофт» - постійний учасник форумів та виставок як на теренах нашої країни, зокрема у Львові, так і за кордоном, готова й надалі співпрацювати та розвивати партнерські відносини з метою сприяння індустрії культури, а також обмінюватися безцінним досвідом у галузі літературної творчості та видавничої справи.

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua