UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Книжковий Арсенал 2017 зібрав учасників та гостей

2Вже стало доброю традицією для представників друкарні відвідувати книжкові виставки. Це дає можливість не лише зустрітись з партнерами та обговорити плани на майбутнє, а й розповісти про можливості підприємства «Юнісофт» з виготовлення друкованої продукції.

"Найкраще в нашій роботі це те, що ми створюємо речі, які роблять людей більш розумними, добрими, чуйними та духовно багатими" – каже директор друкарні Олександр Попович.

Крім того, на Мистецькому Арсеналі менеджери підприємства мали можливість згадати дитинство та трохи попустувати на Стендах для дітей.

Нагадуємо, цього року ми відкрили новий напрямок – виготовлення пакування. Тому використали можливість презентувати Unibox і на Книжковому Аресаналі.

Щодо перспектив на майбутнє – планів дуже багато. Підприємство «Юнісофт» оновлює обладнання, постійно підвищує якість продукції, що виготовляється, впроваджує нові процеси і демонструє можливості, успішно завойовує нові ринки збуту і працює на міжнародну репутацію.

Високі показники мотивують нас працювати ще краще. А відданість працівників друкарській справі та впевненість керівників підрозділів у своїй команді – ключові складові успіху підприємства «Юнісофт».

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua