UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Три новинки для Видавництва «Основи»

Раді поділитися чудовою новиною – ми надрукували для Видавництва «Основи» три чудові книги! На початку грудня зустрічайте на книжкових полицях магазинів свого міста такі новинки:

Що іноземці мають знати про Америку від A до Z

Ця книжка змальовує цілісну й відверту картину Америки та її народу для іноземців, які лише виграють від того, що краще знатимуть нашу країну. Кожен із 26 розділів — нова барва для повноти палітри, необхідної для змалювання образу Америки і нас, американців. Розділи згруповані у чотири секції, кожна з яких може бути окремою книжкою.

Novelties

Кайдашева сім´я 

Одна з перлин української літератури - «Кайдашева сім'я» - покликана розкрити трагедію села Наддніпрянщини в XIX столітті. Конфлікти всередині однієї колоритної сім'ї зображені з гумором, проте добре ставлення до сварливих Кайдашів не перешкоджає автору безжально критикувати суспільний лад, спосіб організації життя суспільства і поведінку духовенства.

 Novelties

Почни з чому: як великі лідери надихають до дії кожного

Ця книжка – про природну модель мислення, дії та спілкування, завдяки якій лідер надихає тих, хто поряд. Книга написана на основі біографій реальних людей та історій розвитку компаній, які реалізували цю модель

 

 Novelties

   

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua