UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Головна редакторка «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка на своїй сторінці у Facebook повідомила гарні новини

Главный редактор «Издательства Старого Лева» Марьяна Савка на своей странице в Facebook сообщила хорошие новости

Ми постійно слідкуємо за діяльністю наших партнерів для того, щоб володіти найсвіжішою інформацією та бути в курсі останніх подій у галузі книговидання. Цього разу неможливо було пройти повз новину, яка має безпосереднє відношення до нашої типографії та незмінних партнерів «ВСЛ».

Нещодавно книжкова фабрика «Юнісофт» (навесні 2016 року) надру-кувала для Видавництва «Старого Лева» книгу «Самотність прости чисел» Паоло Джордано, яка вже встигла стати бестселером у всьому світі.  Книга здобула найпрестижнішу нагороду в Італії, Премію Стрега, яку присуджують за найкращий художній твір італійською мовою (джерело http://bukvoid.com.ua/events/ukraine/).

Декілька днів тому стало відомо, що восени автор планує відвідати Форум Видавців, книжковий ярмарок і Львівський міжна-родний літературний фестиваль, який традиційно проходить у Львові. Цього року захід відбудеться у період з 15 по 18 вересня. Зважаючи на такі хороші новини, ми продовжуємо готуватись до наймаштабнішої події в Україні ще з більшим захватом.

Обов’язково спробуємо знайти можливість поспілкуватись з Паоло Джордано. А потім, як завжди, підготуємо багато цікавинок для читачів. До зустрічі на Форумі Видавців!

Останні новинки книговидання ви можете знайти на сайті нашого партнера Видавництва «Старий Лев» http://starylev.com.ua/

 

 

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua