UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Книжкова фабрика «Юнісофт» розширює кордони співпраці

Книжная фабрика «Юнисофт» расширяет границы сотрудничества

Перше знайомство з компанією Zechini відбулося у 2008 році на виставці Drupa.

Зараз компанія проектує, виготовляє і продає по всьому світу якісне обладнання для палітурних і картонних робіт. На сьогоднішній день - це єдина італійська фірма, яка пропонує повністю комплектну гаму обладнання власного виробництва і надає гарантійне та сервісне обслугову-вання. Надійність і висока якість - ось ключові показники бренду. Тому ми були раді знову зустрітися через багато років на виставці Drupa, але вже в 2016 році. Партнерські відносини були закріплені підписанням контракту на поставку італійського обладнання для виробництва упаковки.

Візит представників компанії Zechini на наше підприємство сприяв обговоренню важливих питань щодо особливостей процесу виготовлення упаковки. Ми отриматили реко-мендації та поради від виробника обладнання, мали можливість задати питання та багато іншого.

 

Книжная фабрика «Юнисофт» расширяет границы сотрудничестваДля підприємства «Юнісофт» - це не тільки взаємовигідне співробітництво. Ми пишаємось тим, що маємо можливість не лише вести бізнес, але і дружити з нашими партнерами. Крім офіційної зустрічі на підприємстві гості мали можливість відвідати визначні пам'ятки Харкова і трохи ближче познайомитися з українською культурою та традиціями.

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua