UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Плідна зустріч з партнерами з Туреччини

Машина

Сучасний ринок поліграфічних послуг дозволяє оперативно впроваджувати нові технології і використовувати професійне обладнання. Тому книжкова фабрика «Юнісофт» знаходиться в постійному пошуку більш сучасних машин. Це дає нам можливість не тільки підвищувати якість друку, але і твердо заявляти про себе на міжнародному ринку.

Після відвідин виставки Drupa в Дюссельдорфі, Німеччина, директор друкарні Олександр Євгенович Попович разом з головним інженером Іваном Петровичем Дециком зустрівся з нашими майбутніми партнерами в Туреччині. Одноденний візит дозволив позначити чітку позицію щодо турецької компанії. Ми готові до конструктивного діалогу та укладення вигідних контрактів. Впевнені, що ця зустріч стане новим етапом на шляху до розвитку книжкової фабрики, дасть можливість друкувати книги ще більш високої якості і освоювати нові ринки збуту продукції.

Туристична Туреччина - це щось неймовірне. Стамбул, в якому проходила зустріч, поєднав у собі всю історію релігії країни разом з сучасними визначними пам'ятками. Ми не будемо мучити Вас довгими і красивими розповідями. Пропонуємо побачити все на власні очі.

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua