UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

23-й Форум видавців у Львові прийняв учасників не тільки з України, а й з Європи

23-й Форум издателей во Львове принял участников не только из Украины, но и из Европы

З 15 по 18 вересня пройшов Форум видавців у Львівському палаці мистецтв. Представники «Юнісофт» продемонстрували можливості фабрики, розповіли про перспективи на майбутнє і провели ряд зустрічей з українськими видавництвами.

Під час офіційного відкриття заходу було оголошено список кращих книг Форуму. До нього увійшли 23-позиції, серед яких продукція від наших партнерів, виготовлена ​​на книжковій фабриці «Юнісофт».

Рекордсменами став «Старий Лев», який зібрав 12 нагород. Кращими книгами Форуму видавців 2016 стала література від видавництва «Старого Лева»:

  • «Франко від А до Я», 
  • «Під заземлення. Під водою »(Олександра та Даніель Мізелінські. Переклад - Ірина Дух, Олег Дух), 
  • «Як розмовляти з дітьми про мистецтво ХХ століття », (Франсуаза Барб-Ґалль. Переклад - Софія Рябчук). 

 

Старый Лев

Спеціальною відзнакою малого жюрі «Літературознавці» нагороджена книга «Що таке українська література», Леонід Ушкалов, в номінації «Філософія. Історія. Соціологія» відзначена книга «Чарунка долі», Вахтанг Кебуладзе. Спеціальна нагорода - «Сузір'я Курки» (Софія Андрухович, Мар'яна Прохасько).

Вітаємо партнерів з успіхом. Вдвічі приємно це робити, оскільки наше підприємство має пряме відношення до виготовлення заявлених в номінаціях книг.

Школа

Після отримання замовлень "Філіпек і дівчатка", "Жовтий туман" та "Зачіпкі детектива нишпорки" на адресу друкарні прийшов лист-подяка від колективу редакції ВД "ШКОЛА".

Висловлюємо вдячність за високу оцінку нашої фабрики та працівників. Ми завжди відкриті для реалізації нових проектів і виготовлення якісної друкованої продукції.

Після закінчення одного з масштабних заходів України на книжковій фабриці Юнісофт, як завжди, багато роботи. Наступний важливий етап. Це підготовка і участь у Франкфуртському книжковому яр-марку.

Запрошуємо Вас відвідати наш стенд на Frankfurt Book Fair 2016: павільйон 4.0, стенд H75. Впевнені, що друга половина поточного року буде не менш плідною і цікавою.

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua