UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Видавничий дім «Школа» порадував дітлахів новою "філософією"

Сухомлинский

На книжковій фабриці «Юнісофт» надрукували збірку творів Василя Сухомлинського «Я розповім Вам казку…філософія для дітей». Не випадково саме Василь Сухомлинський став автором книги, оскільки він вважається одним із найкращих вихователів та педагогів для дітей усіх часів.

Книга «Я розповім Вам казку…філософія для дітей» укладалась згідно з авторським баченням питання виховання підростаючого покоління через призму реалій сучасного суспільства.

Біографія поета – складний шлях, який йому довелось пройти. Незважаючи на всі життєві негаразди, Василь Олександрович залишив неймовірний творчий спадок. Він ставив і розвязував проблеми  формування в молоді національного і естетичного світобачення. Для цього необхідно вкладати в душі дітей найкращі народні традиції, які мають стати святим законом. Бо без імені, пам’яті та історії неможливо уявити український народ.

Книга від партнера ВД «Школа» вже вийшла у продаж. Впевнені, що вона стане корисною для всіх, хто приймає участь у виховному процесі майбутніх особистостей – вчителів, батьків та, насамперед, для дітей. Бажаємо приємного читання!

З питань більш детального знайомства та придбання книги за цінами видавництва звертайтесь за посиланням http://schoolbook.com.ua/

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua