UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Унікальні рішення від SCS AUTOMABERG S.r.l. тепер доступні і для наших українських видавництв

4

Протягом декількох років підприємство «Юнісофт» є активним учасником книжко-вої виставки у Франкфурті-на-Майні (Німеч-чина).

Щорічно у наших представників відділу ЗЕД з'являється можливість оцінити вимоги європейських партнерів до якості, перейняти досвід зарубіжних видавництв, щоб запропонувати унікальні рішення для українських замовників. У свою чергу, наші партнери в Україні також прагнуть реалізовувати нові проекти. Спільна робота над складними і незвичайними замовленнями неможлива без використання сучасного обладнання.

Сьогодні підприємство «Юнісофт» пропонує замовникам послугу з виготовлення продукції з кругленим блоком і кришкою. Устаткування компанії SCS AUTOMABERG S.r.l. http://www.scsautomaberg.com/en/product, встановлене кілька місяців тому, дозволяє нам випускати книги в твердій палітурці, книги-картонки, блокноти, скетч-буки з округлення куточків. Нове рішення реалізується з використанням двох машин компанії SCS AUTOMABERG S.r.l.:

5

1.Напівавтоматичний пристрій для округлення палітурки модель 2HCR з двома комплектами інструментів для округлення з вибраними радіусами (10мм і 12мм) з прямою та зубчастою (фігурною) прес-формою для округлення кутів. Устаткування використовується на підприємстві «Юні-софт» для формування круглих кутів на твердих та інтегральних кришках.

2. Напівавтоматичний пристрій для обрізки та округлення куточків книжкових блоків 2HCC, з двома головними кутами різання в комплекті (10 мм і 12 мм) дає можливість запропонувати замовникам книги та іншу друковану продукцію з кругленими кутами.

10

 

Для проекту #Книголав наша фабрика надрукувала книгу-картонку «Моє дивовиж-не тіло» з кругленими кутами та «віконця-ми».

http://knigolove.com.ua/

 

 

Лотта

 

Одними з перших, хто оцінив переваги нового обладнання, стали наші постійні партнери - Видавництво «Школа» http://schoolbook.com.ua/.

Це серія «Лотта та її катастрофи».

 

Висловлюємо партнерам подяку за довіру та розміщення замовлень!

 

 

 

 

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua