UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Друкарня «Юнісофт» змінює фірмовий стиль

Типография «Юнисофт» изменила фирменный стиль

В умовах ринкової конкуренції іміджу відводиться головна роль в формуванні стійкості компанії. Турбота про імідж - ознака організацій, що розвиваються і прагнуть знайти своє обличчя, гармонійні способи співіснування із соціумом.

Підготовка до ярмарку у Франкфурті надихнула нас на ребрендинг. Ми прийняли рішення кардинально змінити фірмовий стиль. Пошук ідей тривав довго, було вивчено та проаналізовано великий об’єм інформації. 

Типография «Юнисофт» изменила фирменный стиль

Зміна запитів споживачів дозволила зрозуміти, на чому варто акцентувати увагу.

Ключ та книги були використані як основні символи знань. Разом з тим, ми намагались донести головну мету нашої роботи – це виготовлення якісної друкованої продукції.  Впевнені, що підібраний слоган «Print your business in color» розкриває та пояснює наші можливості.  Висловлюємо також вдячність дизайнеру, який професійно втілив всі ідеї і допоміг створити новий фірмовий стиль книжкової фабрики «Юнісофт».

Можна вважати, що Франкфуртський книжковий ярмарок 2016 поклав початок значущим змінам для «Юнісофт». А це означає, що настає новий етап на шляху розвитку нашого підприємства. Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб показати Європейським та українським компаніям, що вітчизняний ринок поліграфічних послуг має непогані перспективи для розвитку. А книжкова фабрика «Юнісофт» - це, перш за все, висока якість та доступна цінова політика.

Наразі триває активна підготовка до Новорічних вітань наших замовників та партнерів. Нам є чим Вас здивувати!

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua