UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Друкарня «Юнісофт» на The London Book Fair 2017

хол

Почесний гість ярмарку у 2017 році - Польща. Країна представила величезний стенд з тисячами книжок, купою заходів, зустрічами з авторами, перекладачами. 
Більше 30 країн світу, практично всі європейські країни, представили свої національні стенди. Маємо надію, що книжкова Україна в наступному році продемонструє стенд  на виставці в Лондоні.

Лондон гостинно зустрів представників «Юнісофт» на чолі з директором Олександром Поповичем. Кожен день був насичений плідними зустрічами, спілкува-нням з партнерами та позитивними емоціями. На згадку про Лондонський книжковий ярмарок 2017 «Юнісофт» привезла до України нові проекти, гарні фото та теплі спогади.

КоллажЦього року друкарня представила у Вели-кобританії не тільки книжки та друковану продукцію, а й пакування преміум класу. Нещодавно ми придбали обладнання та втілюємо новий проект - виробництво пакунків.

На теперішній час наше підприємство чи не єдине в Україні має сучасне європейське обладнання для автоматичного виготов-лення різноматнітних коробок.

У основі виробничого процесу – якісний палі-турний картон. Додаткові можливості, такі як ламінація, тиснення фольгою, вибіркове УФ лакування, надає нашим коробкам ще більш оригінальний вигляд.

Що стосується експансії на Європейський ринок, то це гарний вектор на майбутнє. В поточному році ми більш націлені на роботу з внутрішнім ринком України. У нас є час на уважне вивчення попиту Європейських партнері та галузевих стандартів. Маючи певний багаж та досвід з’явиться можливість просувати виробництво Unibox на зовнішні ринки.

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua