UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

12-й книжковий ярмарок в Греції, м Салоніки, широко відчинив двері для друкарні «Юнісофт»

Греція - країна не тільки сонця і моря. З 7 по 10 травня в Салоніках відбувся один з найбільш значущих культурних заходів поточного року - Книжковий ярмарок. Фабрика «Юнісофт» є постійним учасником виставок, тому ми не могли знехтувати можливістю поділитися досвідом з колегами та зустрітися з партнерами.

1

Тематика ярмарку дозволила охопити багато напрямків. Начальник відділу ЗЕД Артем Оберемок познайомився з ібероамери-канською літературою (об'єднує іспано- і португаломовні держави Європи і Латинської Америки), книжковими новинка-ми в області дизайну, музики і кіне-матографу, а також відвідав кілька паралельних заходів.

Для самих найменших пройшли захоплюючі майстер-класи ілюстраторів, театральні програми та багато іншого.

КнигиКниги, надруковані у нас на підприємстві, були представлені на стендах партнерів. Ми впевнені, що такий досвід дозволить книжковій фабриці розширити географію для реалізації продукції, підвищити рівень професіоналізму, а також обмінятися досвідом із зарубіжними друкарнями і видавництвами.

Такі можливості «Юнісофт» як застосування сучасного друкарсь-кого обладнання і технологій, відпо-відальна робота висококваліфікованих фахівців на всіх етапах створення книги дозволяють нам впевнено заявляти про високу якість української друкованої продукції.

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua