UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

ТОП-10 книг 2015 року за версією Amazon

Найбільший інтернет-сервіс Amazon опублікував щорічний рейтинг кращих книг за 2015 рік. Переможці охоплюють два десятка категорій, починаючи з художньої літератури, закінчуючи жахами і трилерами.

«Долі і фурії»

Очолила десятку книга письменниці Лорен Грофф під назвою «Долі і фурії». У цьому романі, Грофф розповідає історію Лото і Матільди, пари, яка шалено закохується один в одного і одружується в 22. Десять років потому, їхній шлюб все ще здається сильним, але читачі розуміють, що все не так просто, як здається. 

 1 place

«Між світом і мною» 

На другій сходинці ТОП-10 - історія Та-Нехісі Коутса - «Між світом і мною». Автор розповідає про те, як він розуміє своє місце у світі через свій життєвий досвід - починаючи з дитинства, і закінчуючи битвами Громадянської війни. Особисті переживання, новий погляд на історію та емоційна напруженість не залишать читачів байдужими.

 2 place

«Стати Ніколь»

Трійку лідерів замикає наукова публікація Емі Еліс Натт - «Стати Ніколь». Автор провела майже чотири роки, намагаючись поміняти давно сформувалися гендерні погляди однієї американської родини. Через збірник з домашніх відео, щоденників, медичних записів і правових документів, Емі Натт розповідає історію емоційно захоплюючого перетворення, змінив сім'ю назавжди.

 3 place

Повний список кращих книг 2015:

1. Лорен Грофф - Долі і фурії;
2. Та-Нехісі Коутс - Між світом і мною;
3. Емі Еліс Натт - Стати Ніколь;
4. Саба Тахір - Куточок в попелі;
5. Крістін Ханна - Соловей;
6. Девід Маккалоу - Брати Райт;
7. Хелен Макдональд - Я значить яструб;
8. Джонатан Франзен - Пьюріті;
9. Саллі Манн - Чи не рухайся;
10. Паула Хокінс - Дівчина в поїзді.

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua