UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Наша продукція в найкращих магазинах країни

КНИГИ

Подорожуючи Україною, вкотре пере-конуєшся, що у нас найкраща природа, культура, люди, і, звісно ж, література. Столиця нашої держави сьогодні - це сучасний мегаполіс, де успішно розвиваються усі провідні галузі.  

Гуляючи містом, неможливо залишатись осторонь місць, де можна вибрати цікаву книжку. Так і сталось цього разу. Відома мережа магазинів "Будинок іграшок" пропонує малюкам не тільки багато якісних забав від виробників, а й різножанрову літературу.

Полички магазину вщент заповнені книжками від українських видавництв. Найбільшу гордість викликає той факт, що вся продукція була надрукована у нас на підприємстві. Шлях кожної книги, сторінка за сторінкою, починався саме на "Юнісофті". Заступник директора магазину люб'язно дозволив нам зробити фото. У приватній розмові він також розповів, що наша продукція користується попитом у всіх категорій маленьких читачів та їх батьків завдяки высокій якості фарби та паперу, екологічності друкарских матеріалів, а також яскравим ілюстраціям. Відмітимо, що без наших постійних замовників, "Видавництва Старого Лева", А-ба-ба-га-ла-ма-га, ВД "Школа", Видавництва "Перо" та інших, отримати таку високу оцінку було б неможливо. Позитивні відгуки спонукають нас постійно вдосконалювати обладнання та технології виробництва, і ще відданіше робити свою улюблену справу.

Колектив книжкової фабрики "Юнісофт", в свою чергу, дякує партнерам за цікаві та яскраві замовлення. Наша сумісна робота дозволить вивести українське книговидання на більш високий рівень. Дякуємо за гарну роботу.

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua