UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

UniBox - інноваційний напрямок з виробництва пакунків від «Юнісофт»

2

Ми вже не раз анонсували про можливість підприємства виготовляти пакунки, як економ, так і преміум класу. Для реалізації даного проекту ми відкрили ділянку з виробництва  пакування, і придбали сучасне європейське обладнання італійської компанії Zechini, а саме:

- Машину для зовнішнього обклеювання жорстких коробок Bonsai

Особливості: В автоматичному режимі здійснюється обтяжка жорсткої заготовки картонної коробки «кришка + дно». Коробка проклеюється покривним матеріалом, а також одночасно закриваються зовнішні кути і внутрішні верхні клапани. Готова коробка виводитися на конвеєр. При зміні розміру коробки немає необхідності в додаткових налаштуваннях, необхідно лише замінити опорну платформу. Управління обладнанням здійснюється за допомогою пульта з сенсорним дисплеєм. Машина 3дозволяє працювати з палітурним картоном товщиною від 1,25 мм до 3 мм. Підприємство «Юнісофт» для вироб-ництва упаковки використовує широкий спектр покривних матеріалів. Замовник може вибрати коробку будь-якого розміру, яка буде ідеально відповідати продукту, що знаходиться всередині – мінімальний розмір 80*80*20 мм, максимальний розмір 450*500*150 мм. 

- Напівавтоматичну кришкоробну машину Mephisto2

Особливості: Використовується для виготов-лення палітурних (складових) кришок, папок-реєстраторів, полів для настільних ігор, постерів, що складаються з однієї, трьох і більше (до 5-ти) частин. Устаткування дозволяє оператору виробляти повний технологічний цикл виготовлення палітурки - від нанесення клею на покривний матеріал, до загину клапанів, остаточного UniBox2обтиску на каландрі і приклеювання форзацу. Можли-вість працювати з палітурним картоном товщиною від1,25 ммдо3 мм, широкий спектр покривних матеріалів. Папір - офсетний, крейдований, з нанесенням ламінації і т.д.

- Універсальну каширувальну машину Roby One формату 70*100см від компанії Zechini (Італія)

Особливості: Машина призначена для Изображение - 990каширування різноманітних по товщині матеріалів коробок, папок і т.д. Каширування – це процес наклеювання паперу або тонко-го картону на більш щільну основу. Ця технологія дозволяє виробляти барвисту довговічну упаковку, сувенірну продукцію, настільні ігри, дитячі книги, пазли.

Нагадуємо, що «Юнісофт» може запропо-нувати повний виробничий цикл упаковки, як економ, так і преміум класу, для всіх катего-рій замовників.

Наше нове обладнання дозволяє виробляти подарункову упаковку на повністю автомати-зованій лінії. Це зводить до мінімуму вплив людського фактору, і як наслідок, відсутність браку в процесі виробництва і більш низьку вартість готової продукції.

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua