UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Unibox - повний виробничий цикл пакунків від "Юнісофт"

Стрімкий розвиток ринку матеріалів для пакування, потреба у впровадженні нових процесів, а також висока міжнародна репутація книжкової фабрики «Юнісофт» дозволяє нам активно розвивати нові напрямки.

Классическая упаковкаСьогодні це виготовлення пакунків для замовників, як в Україні, так і за кордоном. Сучасні машини для виробництва коробок вже успішно зарекомендували себе в Європі. Підприємство «Юнісофт» закупило об-ладнання у партнерів з Італії і тепер ми можемо запропонувати повний виробни-чий цикл різноманітних коробок, як економ, так і преміум класу, для всіх категорій замовників. Перш за все, це класична коробка, що складається з двох елементів - кришки та дна. Можливе виконання в вигляді пеналу.

Виробничі можливості друкарні «Юнісофт» дозволяють запропонувати виготовлення пакувальної продукції Преміум класу (до восьми видів коробок). Вартість готової продукції залежить від багатьох параметрів (матеріалу, способу друку, тиражу і т.д.), тому кожне замовлення розраховується індивідуально.

Наші переваги:

  • новітнє обладнання з Італії, що дозволяє виробляти подарункове пакування на повністю автоматизованій лінії. Це зводить до мінімуму вплив людського фактору, і як наслідок, відсутність браку в процесі виробництва та більш низьку вартість готової продукції;
  • висока якість витратних матеріалів для виробництва коробки. Нагадаємо, що друкарня «Юнісофт» успішно пройшла сертифікацію системи управління ланцюжком поставок за схемою FSC. Сертифікат підтверджує, що паперова сировина і матеріали, які ми використовуємо у виробництві, мають легальне походження і відповідають міжнародним стандартам якості;
  • широкий ціновий діапазон (коробки економ-класу (взуттєва, капелюшна і т.д.), зразки преміум-класу), гнучкі умови оплати;
  • обробка пакувальної продукції (за бажанням замовника) усіма видами стандартних і дизайнерських паперів, включаючи металізований, з використанням широкого спектра декору.

Порядок оформлення замовлення:

  • надати зразок, технічні характеристики майбутньої коробки (габарити, конструктив, кольоровість, товщину картону, щільність покривного матеріалу, наявність ламінування, УФ, тиснення і т.д.)
  • для запуску тиражу в роботу, необхідна заявка з максимальною інформацією про замовлення, файли друку, конструктиву і т.д.
  • «Юнісофт» пропонує також розробку макету та конструктиву в тих випадках, коли Замовник самостійно не може надати вихідні дані в повному обсязі.
© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua