UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Книжкова фабрика «Юнісофт» прийняла участь у проекті Представництва ЄС в Україні

Нещодавно три найбільші поліграфічні підприємства України книжково-журнальний комплекс «Фактор», корпорація «Ранок» та підприємство «Юнісофт» мали можливість висловитись щодо перспектив завоювання європейського ринку та конкурентоспроможності послуг на друк продукції для іноземних замовників https://eeas.europa.eu/delegations/ukraine_uk. Ми, харківські поліграфісти впевнені, що нам під силу виконати навіть найскладніші замовлення.

«Книжкова фабрика «Юнісофт» виготовляє приблизно 15% книжкової продукції для європейського ринку. Нам вистачає замовників з Європи і українських, наших ріднесеньких» -  говорить директор Олександр Попович. Ми співпрацюємо з більш ніж 15 Європейськими країнами, серед яких Німеччина, Англія, Чехія, Італія, Греція, Польща, Австрія та інші.

У 2014 році на основі Угоди про асоціацію між Україною та ЄС були скасовані імпортні мита на українську продукцію. Завдяки цьому ми змогли пропонувати свої книги в Європі за значно нижчою ціною.

До того ж, 90 відсотків обладнання «Юнісофт» вироблено в Німеччині компаніями König & Bauer AG і Kolbus GmbH & Co і т.д. Витратні матеріали, такі як папір, картон, фарби та клеї, також надходять на підприємство "Юнісофт" з Німеччини і країн ЄС.

Найкращий маркетинговий план для будь-якого підприємства – це якісна продукція. Тому ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб показати Європейським компаніям, що український ринок поліграфічних послуг має непогані перспективи для розвитку. Друкарня «Юнісофт» - це, перш за все, висока якість та доступна цінова політика.

Повний запис інтерв’ю можна подивитись тут

https://www.facebook.com/uopeneu/videos/1288957021197723/?pnref=story

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua