UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Представники технологічного відділу «Юнісофт» відвідали II Міжнародний семінар «Value from innovation. Сучасні рішення офсетного друку»

Захід, спрямований на вивчення і реалізацію рішень для офсетного друку, відбувся 19 жовтня 2016 року в м. Київ в конференц-залі «Конгрес».

Оля+Лилия

 

Ми отримали офіційне запрошення від організаторів ТОВ «Прайм-Пак» і компанії Fujifilm Europe бренд Solco.

Колеги в особі заступника головного технолога Ольги Мудрої і технолога Лілії Муць мали можливість не тільки дізнатися багато нового і цікавого, але і тим самим підвищити свій професійний рівень.

 

Представители технологического отдела «Юнисофт» посетили II Международный семинар «Value from innovation. Современные решения офсетной печати»

У програмі семінару були заплановані:

• презентація Fuji Solco;

• огляд особливостей листового друку і спеціальних технологій автоматичного змивання офсетної машини;

• особливості і переваги концентратів зволоження Solco;

• технологія ВД і УФ лаків, адгезиви Solco і деталі їх використання та багато іншого.

Представители технологического отдела «Юнисофт» посетили II Международный семинар «Value from innovation. Современные решения офсетной печати»

Сучасні рішення - один з основних інструментів для реалізації завдань друкарні. Тому ми готові і далі розвивати потенціал співробітників.

Відзначимо, що книжкова фабрика «Юнісофт» вже оформила замовлення на партію клею для палітурних робіт. Матеріал досить добре себе зарекомендував.

А це означає, що ми маємо намір і надалі розвивати партнерські відносини і підвищувати якість використовуваних видаткових матеріалів для виготовлення книжкової продукції.

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua