UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Даруємо 2000 книг бібліотекам

Ветер из-под Солнца обложка

Видавництво «Фонтан казок» і книжкова фабрика «Юнісофт» безкоштовно передають бібліотекам дві тисячі примірників актуальної книжки для молодших підлітків.

Книговидання – не просто бізнес, а соціально відповідальна справа. Нам – українським видавцям і друкарям, як і всьому українському суспільству, – дуже важливо, щоб актуальні, гостропроблемні, високохудожні українські книжки знаходили відгук у душах читачів, насамперед юних, – а це означає, що вони мають бути юним українським читачам максимально доступні

Свідомі цього, видавництво «Фонтан казок» (Київ) і книжкова фабрика «Юнісофт» (Харків) оголошують про безпрецедентний у наших реаліях крок: ми безкоштовно передаємо українським бібліотекам наклад (2000 примірників) книжки Оксани Лущевської з ілюстраціями Яни Гавриш «Вітер з-під сонця».

Чому саме ця книжка? Повість «Вітер з-під сонця» – напрочуд тонка, делікатна, а разом із тим гостра і актуальна розмова саме з сучасними молодшими підлітками саме про їхнє життя, їхнє світобачення, їхні не надумані, не книжні, а реальні проблеми – як психологічні, так і соціальні. Це зворушлива історія про перше кохання, про біль утрати рідної людини, про становлення юної особистості. 

Докладніше можна дізнатися на офіційній сторінці Книжкового Клубу «Бібліофонтан» у соцмережі «Фейсбук» www.facebook.com/bibliofontan та на сайті «Фонтану казок» www.fontan-book.com.

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua