UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Представники «Юнісофт» відвідали «Світ Книги Прага 2016»

5

З 12 по 15 травня 2016 року в Промисловому палаці в Празі пройшов 22-й міжнародний книжковий ярмарок та літературний фестиваль SVĚT KNIHY PRAHA 2016, «Світ Книги Прага 2016». Виставковий центр Голешовіце на час проведення виставки перетворився в унікальне місце, де зустрілись понад 400 видавництв з 26 країн світу.

Начальник відділу ЗЕД Артем Миколайович Оберемок з колегою, мененджером ЗЕД, Лідією Гуленко, змогли не тільки вивчити особливості книговидавництва чеських партнерів, а й впевнено заявили про фабрику «Юнісофт». Книги, віддрукувані на підприємстві, листівки та інша атрибутика дозволили наочно продемонструвати наші виробничі можливості.

1

Почесним гостем ярмарку цього року виступили Північні країни. У зв'язку з цим посольства Данії, Фінляндії, Норвегії та Швеції в Празі разом з культурним інститутом «Скандинавський будинок» запустили ще у вересні 2015 літературну кампанію #ReadNordic з метою пропаганди літератури країн європейського Півночі. Всі бажаючі могли стежити за подіями в соціальних мережах (Facebook, Twitter, Instagram) по тегу #readnordic.

4

Стенд України було складно пропустити. Тут ми зустріли багато цікавих книг різних жанрів. У такі моменти, далеко від Батьківщини, розумієш всю цінність моменту. Приємно бачити представників своєї країни і однодумців, залучених до роботи. Бажаємо всім партнерам не зупинятися на досягнутому. Ми, зі свого боку, продовжуємо просувати українське книговидавництво, адже нам є чим пишатись!

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua