UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Оздоблювальні операції 

Повне і фрагментне УФ-лакування з використанням глянцевих і матових, об'ємних, текстурних, з додаванням гліттера та ін. видів УФ-лаків. Виконується як декор виробів.

УФ-лакування в поліграфії - це нанесення спеціального лаку на поліграфічну продукцію. Сушка лаку відбувається під впливом УФ-променів звідси і назва. 

 

Припресовка плівки - термічний процес нанесення на одну або обидві сторони відбитка, паперу або картону прозорої полімерної плівки. 

Припресовка плівки виконується не тільки для декору виробу, але і захищає його від забруднень, підвищуючи зносостійкість виробу.

Плівка буває декількох різновидів: глянцева (надає виробу глянцевий ефект), матова (підкреслює стриманий, витончений стиль вироби), структурована (надає виданню цікавий візуальний і тактильний ефект, наприклад ефект льону або шовку). 

 

Тиснення - спосіб обробки поліграфічної продукції, для отримання рельєфного зображення.

Тиснення підрозділяється на наступні види: тиснення фольгою (на матеріалі, за яким виконують тиснення, залишається оплавлена фольга), конгревне тиснення (на матеріалі залишається рельєфне зображення), блинтове тиснення (сліпе, для отримання відбитка з гладкою поверхнею, наприклад на текстурній шкірі).

 

Приклейка ляссе - приклейка стрічечки-закладки товщиною 5 - 8 мм до верхньої частини корінця блоку.

Застосовується для зручності читання книги, а так само в якості декоративного оформлення. 

 

Друк на металізованому папері - відносно новий технологічний процес для традиційного офсетного друку, що дозволяє створювати дуже оригінальні декотративі ефекти. 

Металізований папір - папір з припресованною найтоншою металевою фольгою (золотою, срібною, кольоровою, з різними голографічними ефектами). 

Вироби друкувані на металізованному папері мають високу ефектність, миттєво привертають увагу своєю креативністю. 

 

Виготовлення «стерео-варіо» - самий звичайний малюнок або фотографія друкується на спеціальному лінзованому матеріалі, завдяки якому виходить ефект руху і обсягу. 

Зображення «стерео-варіо» - ефективний інструмент у боротьбі за залучення уваги. Такі зображення можуть передавати кілька різних ефектів: глибину картинки або об'ємність на плоскій поверхні, ефекту руху. 

 

Висікання - процес вирубування матеріалу по заданому шаблону на спеціальному обладнанні.

Під Ваш макет наш конструктор розробить штанц-форму, а оператор виконає висікання, биговку і перфорацію різних конфігурацій.

Завдяки цій операції можна виготовити розвиваючі дитячі картки або фігурні книжки-картонки, книжки-панорамки і багато іншої поліграфічної продукції. 

 

Упаковка - виготовлені книги можуть бути упаковані в термоплівку, кожен екземпляр окремо. Також є стандартна упаковка книжкових пачок в крафт, термоплівку і коробки, палетування готової продукції з наклеянними інформаційними ярликами. 

Упаковка необхідна для забезпечення таких функцій: зберігання виготовленої продукції, компактності при транспортуванні, а також може нести інформацію про склад упаковки.

 

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua