UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Італія-Україна - перспективні проекти в галузі виробництва книг

Италия-Украина – перспективные проекты в отрасли производства книгРік, що минає, приніс нашій компанії багато взаємовигідних і цікавих проектів, які вже вдалося втілити в життя. Постійна модернізація виробничих потужностей дозволяє фабриці «Юнісофт» пропонувати замовникам нові послуги. Тому ми стрімко рухаємося вперед і вже маємо певні напрацювання на майбутній рік.

Позитивний досвід співпраці з італійськими компаніями - ось що стало одни із ключових пунктів при виборі партнерів. У період з 12 по 16 грудня представники друкарні «Юнісофт» в особі директора Олександра Поповича, головного інженера Івана Децика і начальника відділу інноваційного розвитку Оксани Тимофєєвої, відвідали кілька підприємств в Італії.

1Оскільки якість друкованої продукції - наше пріоритетне завдання, ми мали можливість не тільки подивитися на роботу обладнання, а й отримати відповіді на багато питань.

Зовсім скоро обіцяємо порадувати замовників ще ширшим ассортиментом послуг.

Напередодні свят неможливо не помітити, як Мілан готувється до майбутнього Нового року. Неймовірна краса навколо, велика кількість туристів з різних куточків світу. В цьому місці особливо відчуваєш наближення свята.

Маючи чітке розуміння того, що нам потрібно, продовжуємо рухатись далі.

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua