UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Підводимо підсумки 2018 року

Провожая 2018 год

Кожного року друкарня «Юнісофт» підводить підсумки року, що минає, та налаштовується на плідну роботу на наступний період.

Чим для підприємства запам'ятається 2018 рік? Наші найбільші досягнення року, що минає:

Книжкова фабрика «Юнісофт» успішно пройшла аудит від «Universal». Ми підтверди-ли результати попередньої комплексної перевірки. Таким чином, з вересня 2018 року до 2020 року, підприємство «Юнісофт» має офіційний дозвіл на виробництво продукції під брендом NBC Universal.

• Підприємство «Юнісофт» успішно пройшло сертифікацію системи управління ланцюжком поставок FSC®. Нагадаємо, знак FSC на продукції, виготовленій на «Юнісофт», це показник того, що сировина для друку книги відбувається з лісів, в якому ведеться екологічне і соціально відповідальне лісової господарство. Іншими словами - вся паперова сировина і матеріали, які підприємство використовує в роботі, має легальне походження і відповідає високим стандартам якості.

• Фабрика «Юнісофт» на замовлення одного з найбільших дитячих видавництв в Італії вперше в Україні виготовила книгу за стандартом FSC.

• Ми успішно підтвердили результати попередньої комплексної перевірки Egmont Social Audit.

• На основі експертної оцінки Всеукраїнського галузевого аналітичного центру і за підсумками 2017 року підприємство «Юнісофт» увійшло до реєстру «Кращих постачальників товарів і послуг» та станом на сьогодні є якісним постачальником послуг. У 2018 роцї ми отримали нагороду «Вибір споживача 2017»

• Книжкова фабрика «Юнісофт» встановила власний Рекорд на виробництві (друкарський цех): "100 000 000 друкованих аркушів".

• Ми виготовили для партнерів Видавництво «Старого Лева» особливу книгу зі шрифтом Брайля. «Чорна книга кольорів» – історія про те, як «бачити» кольори із заплющеними очима. Вона допоможе доторкнутися до зеленого кольору трави, посмакувати червоним кольором полуниці та відчути синій колір неба (авт.)»

• На виставці в Болоньї, Італія, книги Видавництва Старий Лев «Тихо, голосно, пошепки» та «Я так бачу», виготовлені на підприємстві «Юнісофт», були відзначені нагородою премії Bologna Ragazzi Award.

• До професійного свята «День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження в Україні» 14-ть працівників були занесені на «Дошку Пошани» підприємства за сумлінне виконання посадових обов'язків і досягнуті успіхи в роботі.

• На щорічній книжковій виставці у Франкфурті ми переконались, що книжкову фабрику «Юнісофт» знають в Європі. До нас звертаються за рекомендаціями партнерів, ми ведемо перемовини про перспективну співпрацю з відомими європейськими видавничими будинками, ми готові виконувати незвичайні та складні проекти.

2

Нам безумовно є чим пишатись. Але без наших постійних та надйіних партнерів ми б не досягли таких висот.

Тому хочемо вкотре висловити подяку всім, хто співпрацює з підприємством. Разом ми ставимо мету і успішно досягаємо її.

Дякуємо, що обираєте «Юнісофт» для розміщення замовлень!

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua