UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Представники «Юнісофт» знають, як виготовляється папір

1

Щоб надрукувати книгу недостатньо чітко слідувати всім технологічним процесам. Все починається набагато раніше - на етапі виробництва паперу, який друкарня надалі буде використовувати в роботі. Візит на підприємство з переробки деревини та виробництва паперу - важливий крок, що дозволяє значно розширити не лише уявлення про процес в цілому, але і перейняти досвід європейських компаній.

У період з 16 по 19 січня представники друкарні «Юнісофт» відвідали найбільший комбінат у Фінляндії.

Особливість підприємства - робота з хвойними породами деревини, зокрема сосною. Використання цього матеріалу дозволяє отримати на виході папір преміум класу. Така сировина може бути використана для виробництва книжок, коробок і упаковки, а також інших похідних з паперу. Нам показали повний виробничий цикл від обробки дерева до флатовки та пакування порізаних листів на палети. Після цього готова продукція може бути відправлена до замовника.

Крім позитивного досвіду, представники «Юнісофт» привезли теплі спогади, каталоги зі зразками паперу та хороший багаж знань.

Ми впевнені, що в майбутньому українські підприємства зможуть відповідати європейським показникам технічної оснащеності. Постійна модернізація виробничих потужностей, підвищення кваліфікації персоналу та використання якісних витратних матеріалів - ось запорука успішних українськиї друкарень.

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua